MaDe 78304 golfové hole

golfové
Věk od
3 let

• , zakoupeno v 4kids.cz

U kočárku je vzadu rozbitá umělohmotná tyčka, která má držet kočárek roztažený (vyloženě uražený kousek, který ani nebyl v balení). Kočárek jezdí i tak, tudíž jsme s ohledem na nízkou cenu výrobku již dále nechtěli řešit náklady na zpětnou přepravu a reklamaci. Ale již na první pohled je zřejmé, že jde o značně nekvalitní výrobek (z Číny), který bych rozhodně nikomu nedoporučila. Již po první procházce s kočárkem (který vozí 3letá dcera) odpadla ze spodku jedna pružina a počítáme, že se kočárek asi po jedné sezoně (možná již po jednom měsíci) používání celý rozpadne, resp. už nebude moci dále plnit svou funkci. Zpětně bych si raději připlatila více peněz za kvalitnější dětský kočárek typu golfky, ale bohužel jsem dala na předchozí recenze jiných uživatelů. Navíc popis kočárku v nabídce neodpovídá realitě - výška rukojeti (u postaveného kočárku) není na úrovni 65 cm, ale jen 59 cm, přitom právě podle výšky jsem se rozhodovala, zda kočárek koupit (chtěla jsem co možná nejvyšší), takže i to mne zklamalo. Tedy celkové hodnocení velmi záporné.

• , zakoupeno v 4kids.cz

Výborný dárek pro malé holčičky. Snadno se skládá a nezabere moc místa. Naše holčičky si s kočárky užívají.

• , zakoupeno v 4kids.cz

Produkt se líbí hlavně naší vnučce, je jednoduchý, lehký, dobře si s ním vyhraje a o to jde !!

Typ
golfové
Věk od
3 let

Klasický golfový kočárek pro panenky, vhodný pro maminky a jejich panenky. Praktický kočárek s bezpečnostním pásem lze využít doma i venku.

Dětský sportovní kočárek pro panenku golfáč/golfové hole růžové barvy. Kočárky pro panenky jsou hned po panence nejoblíbenější hračkou malých maminek....

Moderní kočárek ohromí všechny tvoje kamarádky. Tento kočárek se stane nepostradatelnou a oblíbenou součástí vycházek s tvojí panenkou.

Velmi jednoduchý mechanismus umožňuje skládání a opětné rozkládání golfek.

• Rozměry kočárku (š v): 25 x 41 cm
  • Výška od země k rukojeti: 54 cm

Kočárek je vhodný pro panenku do 40 cm

Materiál: textil + plast

Hračka vhodná pro děti od 3 let.

Cena je uvedena za 1 balení hračky. -jšv-

• , zakoupeno v FUN KIDS

• Dětem se dobře vozí
    • Vhodný i pro větší děti

Dcera ráda vozí kočárky a tento se jí parádně ovládá, vydrží ji dlouho jelikož je i pro větší děti. Poměr kvalita x cena naprosto vyhovuje.